1. Česká republika
  2. Post-it® Brand – produkty, nápady, programy
  3. Všechny Post-it® produkty
  4. Kostka s poznámkovými bločky
  5. Post-it® Mini-Kostka, Ultra Barvy, 51 mm x 51 mm, 400 Lístků/Bloček, 1 Podložka/Balení, 100% PEFC SGSCH-PEFC-COC-110078

Post-it® Mini-Kostka, Ultra Barvy, 51 mm x 51 mm, 400 Lístků/Bloček, 1 Podložka/Balení, 100% PEFC SGSCH-PEFC-COC-110078

  • 3M ID 7100172396
  • UPC 04046719532650

Celá hromada nalepovacích lístků, když jeden bloček nikdy nestačí

Skvělé řešení, aby vám lístky nedošly, když se vám to nebude hodit

Post-it® Bločky se vyrábějí z papírových vláken certifikovaných PEFC, která pocházejí z udržitelně obhospodařovaných lesů a kontrolovaných zdrojů (PEFC 15-31-0134)

Zobrazit více detailů

Detaily

Hlavní informace
  • Celá hromada nalepovacích lístků, když jeden bloček nikdy nestačí
  • Skvělé řešení, aby vám lístky nedošly, když se vám to nebude hodit
  • Post-it® Bločky se vyrábějí z papírových vláken certifikovaných PEFC, která pocházejí z udržitelně obhospodařovaných lesů a kontrolovaných zdrojů (PEFC 15-31-0134)
  • Stáhněte si zdarma aplikaci Post-it®. Ihned si můžete zaznamenávat a ukládat práci a sdílet tak poznámky s vaším týmem bez rekapitulací či zpoždění

Post-it® Bločky ve tvaru mini kostky se dodávají ve široké škále barev. Ideálně se hodí na pracovní stůl nebo pult, aby vám nikdy nedošly bločky na skvělé nápady. Protože jsou malé, skvěle se hodí na stručné poznámky.

S lepicím mini bločkem Post-it® vám už žádný nápad nebo zpráva neunikne. Tento štos různobarevných bločků nabízí v jednom štosu víc nalepovacích bločků než obvyklé balení. Jsou ideální na krátké, ale důležité zprávy nebo na poznamenání telefonního čísla. Umístěte svou kostku tam, kde ji potřebujete nejvíc (na psací stůl nebo vedle telefonu), abyste měli jistotu, že budete mít nalepovací lístek vždycky po ruce. Post-it® Bločky se vyrábějí z papírových vláken certifikovaných PEFC, která pocházejí z udržitelně obhospodařovaných lesů a kontrolovaných zdrojů.

Specifikace