1. Česká republika
 2. Post-it® Brand – produkty, nápady, programy
 3. Všechny Post-it® produkty
 4. Zásobník
 5. Stolní organizéry
 6. Post-it® Stolní organizér s Post-it® bločky a záložkami + Scotch® Magic™ páska, 100% PEFC SGSCH-PEFC-COC-110078

Post-it® Stolní organizér s Post-it® bločky a záložkami + Scotch® Magic™ páska, 100% PEFC SGSCH-PEFC-COC-110078

 • 3M ID 7000062207
 • UPC 04001895867637

Jednoduchý a efektivní způsob, jak udržovat kancelářské potřeby organizované na jednom místě a snadno přístupné

Šest různých skladovacích přihrádek na pera, tužky, sponky na papír, vizitky a další

Post-it® Bločky se vyrábějí z papírových vláken certifikovaných PEFC, která pocházejí z udržitelně obhospodařovaných lesů a kontrolovaných zdrojů (PEFC 15-31-0134)

Zobrazit více detailů

Detaily

Hlavní informace
 • Jednoduchý a efektivní způsob, jak udržovat kancelářské potřeby organizované na jednom místě a snadno přístupné
 • Šest různých skladovacích přihrádek na pera, tužky, sponky na papír, vizitky a další
 • Post-it® Bločky se vyrábějí z papírových vláken certifikovaných PEFC, která pocházejí z udržitelně obhospodařovaných lesů a kontrolovaných zdrojů (PEFC 15-31-0134)
 • Zatížená základna udržuje stolní organizér na místě a umožňuje dávkování jednou rukou
 • Stáhněte si zdarma aplikaci Post-it®. Ihned si můžete zaznamenávat a ukládat práci a sdílet tak poznámky s vaším týmem bez rekapitulací či zpoždění

Post-it® Stolní organizér pomáhá omezovat nepořádek a šikovně se vejde do většiny stolních zásuvek nebo může stát na stole, kde vám pomůže zorganizovat si práci. Obsahuje základní balení Post-it® bločků, Post-it® záložek a Scotch® Magic™ lepicí pásky.

S Post-it® Stolním organizérem budete mít Scotch® Magic™ lepicí pásku a Post-it® Bločky vždy po ruce. S tímto organizérem omezujícím nepořádek, který zahrnuje základní balení Post-it® bločků, Post-it® záložek a Scotch® Magic™ lepicí pásky, dosáhne vaše pohodlí nové úrovně. Na Post-it® bločky Canary Yellow™ si můžete něco napsat a zapsané informace budou držet na místě. Bloček můžete použít k zapsání poznámky, odeslání zprávy nebo zanechání připomínky – to vám skvěle pomůže, aby vaše práce měla hladký průběh a aby bylo vše hezky zorganizované. Post-it® bločky se vyrábějí z papírových vláken certifikovaných PEFC, která pocházejí z udržitelně obhospodařovaných lesů a kontrolovaných zdrojů. Bločky mají rozměr 76 mm x 76 mm.

Specifikace